Doprava zdarma je od částky 2500 Kč a do váhy 9 kg. Nadrozměrné balíky jsou účtovány dle sazebníku.

O NÁSNÁŠ PŘÍBĚHKabelky, tašky, batohy nebo ledvinky, ty všechny nám pomáhají rozsvítit nejen náš outfit, ale také naše vnitřní světlo. Milujeme je, nemůžeme bez nich být. Čím lepší výběr, tím více jsme spokojené a takříkajíc, ve svém živlu.

Módní doplňky mají v našem šatníku svoje místo, přinášejí radost, těšíme se, až se s nimi ozdobíme a s jejich pomocí můžeme třeba vyjádřit i to, kým jsme. A ten, kdo má rád originalitu, tak pro něj jsme tu MY.

Jak jsme začínaly:

Hanka a Lucie - mamka s dcerou

Hanka 

A co takhle vyrobit si něco sama ? Tento nápad vzešel z naší rodinné tradice. Už moje babička s mojí maminkou háčkovaly a pletly, a mě to též vždy velice bavilo. Již v páté třídě základní školy jsem upletla své mladší sestře svetřík. Pak jsem se vyučila krejčovou, takže mi nyní nedělá problém ušít podšívku do tašky a kabelky.

Zaujala mě tkzv špagátovina. Začala jsem s tím, že jsem nastříhala stará trička na proužky a z těch jsem uháčkovala prvních pár košíčků.

Lucie 

Přišel rok 2017 : třetí těhotenství a nápad s háčkováním tašek, kabelek, batůžků, ledvinek, košů atp. pro ostatní a začít v tomto oboru podnikat. To znamená přijít i na Český trh s něčím originálním, co tu ještě není. Pak jsem objevila tkzv peckový háčkovací vzor a první kabelka byla na světě.

Hanka

Velice mě to nadchlo, naučila jsem se to a nyní si už bez háčkování ani neumím představit život.

Lucie 

Tak jsem obstarala materiál - špagátovou přízi, která se objevila na trhu teprve nedávno. Naštěstí je na výběr hodně barev, odstínů a šířek. Našla jsem i vhodnou kovovou galanterii, která u nás nebyla dostupná. Pak jsem už jen založila webové stránky, firmu a už to běželo.A při rodičovské dovolené se třemi dětmi a s manželem po těžkém úrazu, to vůbec nebylo snadné. 

Hanka

S každým výrobkem se opravdu vymazlím. Do každého z nich, který vyrábím i 20 hodin, vkládám část svojí duše. Třeba výroba jedné kabelky, která je náročná, se skládá ze 3 různých pracovních postupů - háčkování, šití podšívky, namontování zapínání a kovových doplňků, ke kterému je zapotřebí i určité šikovnosti, kterou jsem díky osudu zdědila po tatínkovi.

Maminka s dcerou

první háčkuje, druhá se stará o marketing. Obě si velice rozumíme, máme společné nápady, vkus, smysl pro moderní pojetí výrobku, jsme kreativní, takže jsme výborný tým, který též trvá i na preciznosti a kvalitě.

 

Každému zákazníkovi se snažíme vyjít vstříc - může si vybrat velikost výrobku a tvar, barvu příze, tvar a barvu zapínání a kovových doplňků - vše z naší nabídky. Takže každý náš výrobek je ve finále originál zhotovený na míru.

V současné době nám i vypomáhá několik brigádnic. Nebylo snadné je zaučit, vybíraly jsme z několika zájemkyň. Působíme i na zahraničním trhu, což nás velice těší, je patrné, že zájem o ruční výrobky je opět v rozkvětu a originální ruční výtvory jsou v dnešním digitálním světě díky bohu stále ceněné. Což pro nás, kteří máme kreativní nápady a něco dokážeme vytvořit rukama znamená radost, že to můžeme někomu předat.Náš záměr

Obohatit a zpestřit svět outfitu našimi háčkovanými doplňky. Ukázat lidem, že i háčkování, dokáže být stále moderní a velice vkusné