V DOBĚ KARANTÉNY DOPORUČUJEME ZVOLIT DOPRAVU KURÝRNÍ SLUŽBOU

Sady s návodem

Háčkování je trendy, je to vášeň! Už totiž dávno nepatří k výhradním koníčkům našich babiček. Pokud máš fantazii a chuť tvořit rukama, uháčkuješ cokoli. Vytvoříš si všechno, co tě napadne. Módní doplňky i praktické věci, které zároveň ozdobí tvůj domov. Nezapomeň při tom ale na jednu důležitou věc. Háčkuj nebo pleť z kvalitních materiálů, měj všechno pohodlně při ruce. Byla by totiž pěkná otrava uvědomit si uprostřed rozdělaného díla, že ti něco chybí.

Přesně pro nadšence jako jsi ty, vznikly naše háčkovací soupravy. Nezáleží na tom, jestli právě začínáš, nebo jsi ostřílenou profesionálkou. Háčkovací sady obsahují všechno, co budeš potřebovat. Protože také milujeme ruční práce a spokojenost těch, kteří jsou na tom stejně, dovedly jsme naše sady k dokonalosti. Jejich součástí je proto podrobný návod v několika jazycích, jsou cenově dostupné a na první pohled vypadají úžasně. Pokud se háčkovací sadu rozhodneš věnovat jako dárek, bude stoprocentně patřit k těm nejoriginálnějším.

Háčkuj, pleť, bav se u toho a zároveň relaxuj!

Potřebujete další přízi-špagáty? Různé barvy a odstíny najdete zde: Bavlněné špagáty Bobilon

 

Sady mají návod v českém, německém a anglickém jazyce.  

Sets haben Anweisungen in tschechischer, deutscher und englischer Sprache  

Sets have instructions in Czech, German and English

Sada na háčkování - taška s řetězem
949 Kč –6 %
Sada na háčkování - taška s řetězem
Na základě nejnovějších módních trendů, jsme vyvinuli sadu „MY LITTLE BAG“ z háčkovací a pletací příze Bobilon. Taška je malá, ale prostorná. Krásně doplní vaši image  a učiní vaše modní doplňky ojedinělými. Tato sada s kovovým řetězem dá elegantní vzhled nejen kabelce, ale i celému vašemu outfitu. S pomocí podrobných pokynů se háčkování kabelky vlastníma rukama stane zábavou.  Dokáže to s lehkostí i ten, kdo nikdy neháčkoval.   Koupte sadu "MY LITTLE BAG",  a svou výslednou práci vyfoťte a dejte na sociální sítě pod hashtag #juskuv       
889 Kč
6 položek celkem