V DOBĚ KARANTÉNY DOPORUČUJEME ZVOLIT DOPRAVU KURÝRNÍ SLUŽBOU

Bavlněné špagáty BOBILON

Slovo bezkonkurenční by se nemělo používat za každou cenu. Tady je ale na místě. Bavlněné špagáty Bobilon pochází od ukrajinského výrobce. Jedná se o 100% bavlnu!!! A na trhu tahle příze bezkonkurenční opravdu je.  

Využívá se po celém světě

Špagáty jsou vhodné na háčkování a pletení. Z toho, jak moc jsou kvalitní, je doslova usvědčili všichni, kdo je používají. Svou popularitu si totiž tyhle bavlněné špagáty vydobyly po celém světě. V různých zemích a regionech tuto přízi najdeš pod více názvy: t-shirt příze, tričkovina, špagetová příze neboli bavlněné špagáty, makaronická příze, nudle, hadovitá příze, stužková příze, šňůry… 

Bavlněná příze se vyrábí z kvalitních bavlněných úpletových látek. Celá role metráže se nařeže na rovnoměrné dlouhé proužky, které jsou po celé délce stejně široké. Nemá švy, netřepí se, je bez uzlů

 Výhody bavlněné úpletové příze Bobilon

Výhod je hned několik. Příze Bobilon je ve srovnání s jinými výrobci, co se týče délky příze stejná, váží ale podstatně méně. Výsledný výrobek je také poměrně pružný, drží si svůj tvar. Tyhle vlastnosti ocení nejen ti, kteří z bavlněné příze Bobilon vyrábí tašky, košíky, puffy, koberce ale i pletené či háčkované náramky, ozdoby na krk a další věci. Pochvalu si stoprocentně vyslouží i od těch, kteří výrobky nosí nebo jinak používají.

Objednej si Bobilon u nás

Špagáty se vyrábí ve 4 šířích a to od tenké Micro (3-5 mm), pak MINI (5-7 mm), nejprodávanější MEDIUM (7-9 mm) a nejširší  MAXI (9-11mm). V našem obchodě máme aktuálně přízi MAXI, MEDIUM a MINI. Bonusem je i široká paleta barev, kterou Bobilon nabízí. Pyšní se dokonce 58 odstíny! A řekneme si narovinu – s tím už se dá pracovat!

 

POZOR POZOR!

Odstíny barev se mohou v různých objednávkách mírně lišit. Proto doporučujeme objednat tak, aby objednaná barva byla pro plánovaný produkt dostačující. Při objednávání několika klubíček jedné barvy, jsou  samozřejmě všechny z téže dávky.

 

Doporučujeme naše zajímavé sady na háčkování a pletení, kde najdete vše potřebné pro Vaše tvoření.

1 položek celkem