Sláva sláva! Vyprodané příze Juskuv už jsou na eshopu a teĎ budeme postupně přidávat novinky.

Kdo jsme?

Juskuv design, to je originální a hravá galanterie, která dělá věci moderně a tak, aby bavily vás i nás. Ale kdo je za tím? Na počátku to byla Lucie Juskuv s rodinou, kteří obchod vybudovali od nuly. V únoru 2024 se po zralé úvazy rozhodli obchod prodat a umožnit tak jeho další pokračování.

No a teď je to na nás, abychom mu opět vdechly život. Pro majitelku Jitku, která už má za sebou rozjezd úspěšných projektů Tvorboshop a YarnMellow, bylo převzetí Juskuvdesign jasná volba. Počáteční bolesti se však táhly několik měsíců a až teď si můžeme říct, že se to povedlo. Juskuv i se svou značkou přízí se opět postavil na nohy a postupně se do něj vrací oblíbené produkty na pletení, háčkování a další kreativní techniky.

Příze si jezdíme osobně vybírat do Turecka, kde je pro nás vyrábí několik továren. Díky tomu vám můžeme zaručit skvělou kvalitu za příjemnou cenu.

V tuto chvíli je nás celkem 10, které staráme o chod těchto 3 obchodů, děláme pro vás zajímavý obsah, vyrábíme příze YarnMellow, šijeme vaky do pufů a popruhy na kabelky.

Přečtete si recenze spokojených zákazníků a přidejte se k nim. Podpoříte tak mladou českou firmu, která dělá věci poctivě a srdcem. Své zákazníky totiž rozmazlujeme tak, že to v Česku nemá obdoby a pomaličku měníme zatuchlý svět galanterií k lepšímu. Pomoci můžete také tak, že budete naše příze poptávat ve svých galanteriích.

Krásný den vám přejí

Holky z Juskuvdesign