Doprava zdarma je od částky 2500 Kč a do váhy 9 kg. Nadrozměrné balíky jsou účtovány dle sazebníku.

Juskuv cotton macrame

Naše příze Juskuv cotton macrame je splétaná šňůrková - řetízková příze za 100% bavlny o šířce cca 2 mm. Je vhodná na háčkování, pletení, ale také na oblíbené drhání, uzlování

Tuto přízi můžete využít na módní doplňky, jako třeba tašky, kabelky, síťovky, batůžky, pouzdra a penály,  opasky, náramky...Určitě je vhodná i na bytové doplňky, jako třeba na polštáře, různé obaly na květináče, lahve či hrníčky, košíčky, kapsáře, koberečky nebo prostírání. Vyrobíte také různé síťky, nebo ozdoby a dekorace. Krásně také vyniknou i vzory u tuniského háčkování. 

Složení je  100 % bavlna

Návin je cca 275 m.

Hmotnost je cca 250 g.

Háček 4-6

Jehlice 5-6

Šířka příze je  2 mm.

 

Z jednoho klubka, kdy byl použit háček č. 5 se uháčkuje plocha o rozměrech cca 45 cm x 26,5 cm. (50 krátkých sloupků, 34,5 řady ) 

 

POZOR POZOR!

Odstíny barev se mohou v různých objednávkách mírně lišit. Proto doporučujeme objednat tak, aby objednaná barva byla pro plánovaný produkt dostačující. Při objednávání několika klubíček jedné barvy, jsou samozřejmě všechny z téže dávky.

 

Akce
Juskuv cotton macrame - coma1 - bílá
73 Kč
 
Detail
Akce
Akce
Juskuv cotton macrame - coma35 - žíhaná přírodní
Naše příze Juskuv cotton macrame je splétaná šňůrková - řetízková příze ze 100% bavlny o šířce cca 2 mm. Je vhodná na háčkování, pletení, ale také na oblíbené drhání, uzlování.  Tuto přízi můžete využít na módní doplňky, jako třeba tašky, kabelky, sítťovky, batůžky, pouzdra a penály,  opasky, náramky...Určitě je vhodná i na bytové doplňky, jako třeba na polštáře, různé obaly na květináče, lahve či hrníčky, košíčky, kapsáře, koberečky nebo prostírání. Vyrobíte také různé síťky, nebo ozdoby a dekorace. Krásně také vyniknou i vzory u tuniského háčkování.  Složení je  100 % bavlna Návin je cca 275 m. Hmotnost je cca 250 g. Háček 4-6 Jehlice 5-6 Šířka příze je  2 mm.
73 Kč
 
Akce
Akce
Juskuv cotton macrame - coma4 - žlutá
73 Kč
 
Detail
Akce
Akce
Akce
Akce
Akce
Akce
Akce
Juskuv cotton macrame - coma7 - lila
73 Kč
 
Detail
Akce
Akce
Juskuv cotton macrame - coma18 - modrá
73 Kč
 
Detail
Akce
Juskuv cotton macrame - coma14 - šedá
73 Kč
 
Detail
Akce
Juskuv cotton macrame - coma20 - khaki
73 Kč
 
Detail
Akce
Akce
40 položek celkem