Sláva sláva! Vyprodané příze Juskuv už jsou na eshopu a teĎ budeme postupně přidávat novinky.

Jak si ozdobit kabelku snadno a rychle

Jak ozdobit starou i novou kabelku a udělat z ní originální kousek?

V dnešní době, kdy je móda vyjádřením osobnosti, může být obtížné najít kabelku, která by plně odpovídala vašemu stylu. Proč si tedy nezkusit vytvořit vlastní unikátní design? S produkty z obchodu Juskuv Design můžete svou kabelku proměnit v originální umělecký kousek. Zde je několik nápadů a tipů, jak na to.

1. Přidání třásní a přívěsků

Třásně a přívěsky jsou skvělým způsobem, jak dodat vaší kabelce bohémský nebo elegantní vzhled. Kupte si hotové nebo si je vyrobte za pár minut.

  • Třásně z kůže nebo semiše: Připevněte je k zipům nebo popruhům pro stylový a hravý efekt.
  • Uháčkujte si roztomilé zvířátko: Třeba podle našeho návodu ZDE

2. Použití cedulek a štítků

Cedulky a štítky s nápisem jsou jednoduchý a efektivní způsob, jak personalizovat kabelku. Stačí je našít nebo nalepit na povrch kabelky. Velký výběr najdete ZDE.

  • Výrazné nášivky: Vyberte si výrazné motivy, které odrážejí vaši osobnost – například květiny, zvířata nebo abstraktní vzory.
  • Barevné kombinace: Experimentujte s různými barvami a vzory, abyste vytvořili jedinečný design.

3. Malování barvami

Máte-li kreativní duši, zkuste malování na textil či kůži. Tvorboshop nabízí speciální barvy, které jsou vhodné pro všechny možné textilie.

  • Akrylové barvy na kůži: Tyto barvy jsou trvanlivé a snadno se aplikují. Můžete malovat jednoduché vzory nebo složité obrazy podle své fantazie. Pro velký výběr klikněte ZDE.
  • Šablony: Pokud si nejste jistí svými malířskými schopnostmi, použijte šablony pro přesné a rovnoměrné vzory. Vybírejte ZDE.

4. Přidání knoflíků a korálků

Další způsob, jak ozvláštnit kabelku, je přidání knoflíků a korálků. Tyto malé detaily mohou udělat velký rozdíl.

  • Dekorativní knoflíky: Vyberte si knoflíky různých tvarů a velikostí a připevněte je na kabelku pro vintage nebo funky vzhled.
  • Korálky a perličky: Navlékněte je na nit nebo drátek a připevněte k popruhům nebo okrajům kabelky.

5. Nový popruh

Ať už chcete sladit kabelku se svým outfitem, oživit jednoduchý kousek nebo vyměnit starý popruh za nový, tak mrkněte na naše popruhy. Většinu šijeme sami v Českém Ráji a vybíráme pro vás ty nejkrásnější barvy a designy. Můžete si vybrat také z několika variant kování, aby byl popruh s kabelkou dokonale propojený.

  • Mix a match: Kombinujte různé vzory nebo jednobarevné popruhy podle nálady
  • Kovové detaily pro dokonalý výsledek: Máme na výběr z několika kovových variant, všechny jsou kvalitní a nakombinované s textílií tak, aby to nebylo jako pěst na oko.

Závěr

Ozdobení kabelky je skvělý způsob, jak vyjádřit svou kreativitu a vytvořit něco, co je opravdu vaše. Nejenže získáte jedinečný módní doplněk, ale také zažijete radost z tvorby. Pusťte se do toho a proměňte svou kabelku v originální kousek s produkty od Juskuv Design!